• فناوری
  • سرگرمی
همچنین در ناتیلوس بخوانید


❶از افشاگری سردار سلامی هواپیمای اوکراینی چه بلایی سرش آمد؟


از افشاگری سردار سلامی هواپیمای اوکراینی چه بلایی سرش آمد؟
Download Search Salami سه شنبه 21 دي 1400 بازدید: 297
از افشاگری سردار سلامی هواپیمای اوکراینی چه بلایی سرش آمد؟

از افشاگری سردار سلامی هواپیمای اوکراینی چه بلایی سرش آمد؟

بحث بر سرِ آن نیست که آیا زدنِ هواپیمایِ اوکراین، آنگونه که جناب سردارسلامی میگویند عمدی بوده، بمنظورِ جلوگیری از حمله آمریکا به ایران و کشته شدنِ میلیونها ایرانی. بحث برسر این هم نیست که اگر آمریکا، آنشب آماده حمله به ایران می‌بوده(بعد از زدن عین الاسد) چگونه زدنِ هواپیمایِ اوکراینی مانع از اجرایِ حمله به ایران میشود؟ 


یا حمله آمریکاییها چگونه بوده که باعث کشته شدن ۷میلیون از هموطنانمان میشده؟ چگونه است که هیچ خبر و گزارشی از سوی خود آمریکاییها تا کنون بیرون نیامده؟

بحث چیز دیگری است.اگر آن دسته گل را یک «غیر خودی»، مثلاً احدی از مسئولینِ وقتِ دولتِ روحانی، به آب داده بود؛ آیا به صلابه کشیده نمیشد؟
آیا باتهامِ «تبلیغ علیهِ نظام»، «تشویشِ اذهانِ عمومی»، «نشرِ اکاذیب»، «درجِ اطلاعاتِ محرمانه» و... چه بلاهایی که سرش نمی‌آمد. اما ایشان در جایگاهی قرار دارند که آن جایگاه در ورای پاسخگویی هست.

در عوض «روزنامه شرق» و «انصاف نیوز» که موضوع را کار کرده‌اند؛ مورد حمله، توهین و ناسزا قرار گرفته و متهم به مزدوری اجانب، سرسپردگی به بیگانگان، خیانت و... شده‌اند!

گنه کرد در بلخ آهنگری
به شوشتر زدندگردن‌ِمسگری

لطفا نظر خود را درباره مطلبی که خوانده‌اید، بنویسید...

1 نظر

سردار
چهارشنبه 22 دي 1400
ببخشید اون هوایپمایی که شما میگید رو جناب روحانی دستور دادن که لغو محدودیت های پرواز بشه و اون بلند بشه اینها رو هم به مردم بگید لطفا


نام شریف شما :
آدرس ایمیل:
مطلب :
کپی از مطالب این سایت تنها با ذکر فاتحه رایگان است
مجله تفریحی و سرگرمی ناتیلوس   Natilos.ir © 2022 - 2015
V 7.3