• فناوری
  • سرگرمی
همچنین در ناتیلوس بخوانید


❶تحقق عدالت اجتماعی از سوی جمعیت هلال احمر به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی


دستگاه ها و درایورها و مدیریت آن ها
عمل سر بریدن امام علی و پیامبر مانند سر بریدن حججی در سوریه است
برنامه های انرژی: سؤال های متداول سایت ناتیلوس
سی اس اس یا (CSS) چیست؟
آیا ایران پیشتاز #فرونشست زمین در جهان است؟
مضرات و خواص و فایده های سیب زمینی + خواص و جدول ارزش غذایی
بودجه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی چقدر است؟
آيا تخم شربتي امگا3 دارد؟ مضرات تخم شربتی
چگونه مشکلات چاپ را در ویندوز برطرف کنم نحو انجام دادن مشکلات پرینتر
مقایسه فیزیک کلاسیک با فیزیک مدرن
پرتقال ,نارنگی ,لیمو و این همه خاصیت مفید برای این میوه ها را بدانید
تحقق عدالت اجتماعی از سوی جمعیت هلال احمر به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی
12 اقدام لازم بعد از هک شدن سایت
آتش بس درفضای سیاسی کشور
مشخصات فیزیکی و شیمیایی چوب توسكا
معرفی محبوب ترین بازی مزرعه داری به نام هی دی و بررسی ویژگی های آن
خواص شیمیایی و گیاهی گل‌گاوزبان
آموزش اصلاح خطاهای سایت در وبمستر تولز
فلوچارت دروغ های مسئولان درباره سقوط هواپیمای اوکراینی
سردار فدوی: مردم نباید اجازه دهند لیبرال ها در انتخابات وارد بشوند
تحقق عدالت اجتماعی از سوی جمعیت هلال احمر به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی
Download Search Helal Ahmar سه شنبه 23 فروردين 1401 بازدید: 57
تحقق عدالت اجتماعی از سوی جمعیت هلال احمر به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی

تحقق عدالت اجتماعی از سوی جمعیت هلال احمر به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی

امروز اگر از ميان مفاهيم پيچيده و متعدد توسعه و به طور تخصصی تر در هلال احمر به رايج ترين و ساده ترين مفهوم آن رسيدن از مرحله ساده و ابتدایی به مرحله پيچيده و با کيفيت و همچنين حرکت به سمت بهتر شدن توجه کنيم رکن اصلی توسعه از ميان بخش های مختلف و متعدد آن؛ توسعه امداد رسانی در هلال احمر  است که به دو دليل از اهميت بسيار بالاتری نسبت به ساير بخش های توسعه در جمعیت هلال احمر برخوردار است.


دليل اول ملموس بودن و قابل درک بودن آن برای شهروندان آسیب دیده کشورمان در مواقع اضطراری و بحران ست که آثار توسعه امداد رسانی به بهترین شکل ممکن را براحتي حس می کنند.

دليل دوم هم قابليت اندازه گيري و مقايسه اين بخش از توسعه در جمعیت هلال احمر با سایر نهادها در مواقع بحران و حادثه است.

توسعه بخش امداد رسانی جمعیت هلال احمر که هم زمان با حضور دکتر پیرحسین کولیوند در راس این نهاد مردمی آغاز گردید، نيز خود از بخش های متعددی تشکيل شده که افزايش کميت و کيفيت در اين بخش ها؛ موجبات فراهم آمدن این مهم شده است.

امروز اهميت امداد رسانی با کیفیت حتی از حوزه های اجتماعی هم فراتر رفته است و به دليل نقش موتور محرکه ای که بر حل بحران های غیر مترقبه  يک کشور دارد حتی اهميت امنيتی و ساختاری نيز پيدا کرده است.

نگاهی به وضعيت توان امدادی جمعیت هلال احمر در زمان مدیریت جدید هلال احمر نسبت به سال های گذشته نشان می دهد که جهش گسترده ای چه از لحاظ لجستیکی و چه از نظر تکنیکی در حال تحقق است.

دکتر کولیوند پس از معرفی به عنوان سکان دار بزرگترین نهاد مردمی و امدادی کشور از سوی رئیس جمهوری، خودکفایی و تقویت بنیه امدای جمعیت هلال احمر را از طريق ظرفيت سازی هاي گسترده را از جمله اولويت های اصلي خود قرار داد. نگاهي کوتاه و آماری به عملکرد او در نزديک به ۶ ماه گذشته نشان می دهد وی و همکارانش در جمعیت هلال احمر به خوبی توانسته اند به اين حوزه بسیار مهم و استراتژی بپردازند.

جمعیت هلال احمر به عنوان اصلی ترین نهاد امداد رسانی کشور  شناخته مي شود و در حوزه کمک به مردم آسیب دیده  به عنوان پيشاني کار امداد رسانی در نظر گرفته مي شود .

هلال احمر ایران در رده بنديی عملکردی سایر جمعیت های هلال احمر کشورهای دیگر بر اساس اسناد و آمارها مهم ترین و موفق ترین نهاد امداد رسانی در جهان است. بطوریکه هم اکنون جزوء سه جمعیت هلال احمر برتر جهان در کنار سوئیس و آمریکا قرار دارد.

تقویت و تجهیز امکانات امدادی کشور در طول چند ماه گذشته از دیگر اقداماتی بود که در راستای تحقق اهداف متعالی جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی بهتر به مردم در زمان مدیریت دکتر کولیوند صورت گرفته است.

حادثه سیل های زمستانی سال ۱۴۰۰ در برخی استان های کشور در حقیقت سنگ محک خوبی برای ارزیابی توان و احساس مسئولیت جمعیت هلال احمر در قبال مردم آسیب دیده بود. به اعتقاد بسياری از فعالان حوزه امداد و نجات، جمعیت هلال احمر در این آزمون علاوه بر کمک رسانی به موقع و حضور همه جانبه در صحنه با بالا بردن ظرفیت امداد رسانی خود، گامی بلند در جهت رسيدن به عدالت اجتماعی به عنوان شاکله اصلی دولت آیت الله رئیسی برداشته است. عدالت اجتماعی یعنی ارائه خدمت هم گانی و بدون تبعیض که در حقیقت جمعیت هلال احمر در این حوزه نیز تاکنون موفق عمل کرده است.
لطفا نظر خود را درباره مطلبی که خوانده‌اید، بنویسید...
نام شریف شما :
آدرس ایمیل:
مطلب :
کپی از مطالب این سایت تنها با ذکر فاتحه رایگان است
مجله تفریحی و سرگرمی ناتیلوس   Natilos.ir © 2022 - 2015
V 7.3