• فناوری
 • سرگرمی
همچنین در ناتیلوس بخوانید


❶معرفی 6 روش کسب درآمد از وبسایت در ایران


آيا تخم شربتي امگا3 دارد؟ مضرات تخم شربتی
حکم فقهی نگاه به موی زنان مسلمان که اعتقادی به حجاب ندارند چیست؟
تاثیر هاست در بهینه سازی سایت در سئو
نقش فيزيک در فناوري هاي بهداشت و درمان از اشعه ايکس تا هولوگرافي
شیوه کارکرد (css) چیست؟ چگونه در وردپرس به کار ببریم
دانلود 10 مداحی و سروده برتر عبدالرضا هلالی بهترین عبدالرضا هلالی
متن سخنرانی مهدی نصیری با انجمن اسلامی دانشگاه تبریز
نکاتی در ارتباط با برطرف کردن مشکلات معمول در ارتباط با صدا, پرسش و پاسخ
احکام ارث پدر به فرزند (مقاله کامل)
اگرمیلیاردها دلاری که در هسته‌ای ریخته شد،صرف آب مملکت شده بود، ایرانیان خوشبخت تر نبودند؟
مشخصات دقیق و کامل چوب بلوط
همه چیز را درباره کبد بدانید
عکسهایی از انواع سنگهای رسوبی و دگرگونی
آیا ایران پیشتاز #فرونشست زمین در جهان است؟
شبه علم چیست | نگاهی نزديك به پيچيدگی‌های دنيای مدرن از نگاه علم
اگر در ماه رمضان شیطان در غل زنجیر است پس چرا ما گناه می کنیم
خوردن هندوانه باعث درد مفاصل و ضعف جنسی می‌شود
سوگیری شناختی خوشه انگاری چیست؟/توهم توطئه
دامین و هاستینگ رایگان چیست
استفاده از رایانه خود را ساده تر کنید و راحت تر با کامپیوتر خود کار کنید
معرفی 6 روش کسب درآمد از وبسایت در ایران
Download Search Digital Marketing دوشنبه 4 مرداد 1400 بازدید: 667
معرفی 6 روش کسب درآمد از وبسایت در ایران

معرفی 6 روش کسب درآمد از وبسایت در ایران

امروزه با پیشرفت ابزارهای سایت ساز همه ما می توانیم با حداقل هزینه وبسایت پیاده سازی کنیم اما شاید مسئله مهم این باشد که چگونه می توانیم از وب سایتی که هزینه کرده ایم کسب درآمد کنیم.


وب سایت و هزینه کرد های آن مانند سرمایه گذاری است که می توانید در بلند مدت درآمد های خوبی را نصیب ما کند. در ادامه مطلب در این باره مفصل با هم گفتگو خواهیم کرد. همینطور در خلال توضیحات بهترین آموزش های مربوط به سایت فرادرس در این زمینه نیز خدمتتان معرفی می گردد. درآمدهایی که ما از سایت ها می توانیم داشته باشیم از دو روش حادث خواهند شد:
 1. مانند تمساح منتظر شکار بمانید: تمساح به صبور بودن و خون سرد بودن خود معروف است و فقط منتظر می ماند تا شکار به طرف دهانش بیاید و آن را شکار کند.
  در این روش شما نیاز نیست کاری کنید و فقط تبلیغات و رزومه کاری خود را داشته باشید به امید آن روزی که مشتری به شما زنگ بزند و سفارش کار یا خدمات را برای شما بدهد. مثل سوپر مارکت ها که مغازه دار کاری را برای جذب مشتری انجام نمی دهد و فقط منتظر بخت یا اقبال می شود تا شخصی بیاید و سفارش کار را بدهد.
 2. مانند پلنگ به دنبال شکار خود بروید: در مستند ها نشان می دهد که شیر یا پلنگ هیچ وقت منتظر نمی ماند که طعمه خودش پا پای خودش به طرف دهانش بیاید و به دنبال شکار می رود و تا آنجایی که آن را کاملا بی دفاع و نزدیک ببیند سپس با حمله ضربتی و سریع بدون انکه بفهمد شکار شده است.
  در این روش شما خودتان باید به دنبال مشتری بروید و آن را مجاب کنید که از شما خدمت بگیرد، یعنی مشتری که به دنبال راهی برای گرفتن خدمت می گردد را با تکنیک هایی به سمت خودتان سوق دهید. مثل بازاریاب یا افرادی که به شما زنگ می زنند و با ارائه پیشنهاد های چرب شما را مجاب می کند که محصول را از آن ها بخرید شما بدون آن که بدانید توسط انها شکار شدید :)
  یا مانند عروسک هایی که در جاده شما را با ناز و عشوه به دهان رستوران یا مغازه ای راهنمایی می کند
مشخص است که روش اول یعنی تمساح مقدار زیادی به شانس شما بستگی دارد اما در روش دوم یا شیر شما با مشتری های سرگردان سر و کار دارید که چگونه باید ان مشتری های سرگردان که پول های متحرک هستند را به سمت خودتان سوق بدهید. موفقیت اتفاقی نیست و کسی که بتوانید بهتر از ابزار های نوین تبلیغات استفاده کند بهتر می تواند این پول های سرگردان را شکار خود کند.

اگر که شما از اصحاب رسانه هستید انتظار کروکودیل گونه که مشتری خودش را به شما برای ارائه تبلیغات اینترنتی یا رپورتاژ آگهی معرفی کند کاملا دور از تصور است اما غیرممکن نیست و در انتظار نشستن به شما کمک نمی کند که سود خود را حداکثر و در حالت بهینه نگه دارید. در اقتصاد می خوانیم که توسعه فرمولی است که به سختی به دست می آید و فقط با تکامل روش ها اتفاق می افتد
اگر که صاحب فروشگاه آنلاین هستید باید بدانید که گرفتن لینک برای افزایش اتوریتی و رتبه سایت بسیار لازم و ضروری است و در انتظار نشستن برای اینکه سایتی شانسی به شما لینک بدهد انتظاری تقریبا محال است بلکه شما باید خودتان مثل شیر به دنبال بکلینک باشید. فروشگاه های انلاین هم نیاز به معرفی شدن دارند پس باید مثل شیر خودتان را به مشتری معرفی کنید و برای خود تبلیغات کنید تا از رقبا پیشی بگیرید
قانون بازار مانند قانون جنگل است و همه فروشندگان در حال جنگ برای کسب اعتماد خریداران هستند و با توسعه شبکه های اجتماعی آن کسب و کاری موفق تر می شود که بهتر بتواند با قوانین سرگرمی کار کند در واقع ملت به دنبال یک آرزو از آینده بدون دردسر هستند که شما به آن هدیه می دهید

این همان حسی هست که شما وقتی که می دانید چاق شدید در مقابل وسوسه یک کیک شکلاتی چقدر می توانید خودتان را نگه دارید اگر کسی که بتوانید جلوی خود را نگه دارید البته یک گام به سلامتی نزدیک شده اون لحظه که کیک شکلاتی خصوصا اگر که روی آن خامه ای باشد و یک ژله ای هم از روی آن چکه کرده باشه و در یک فضای دل نشینی هم باشه و روبروتون هم یک شخصی باشه که احساس خوبی به شما داده باشه و یک موسیقی ای هم پخش بشه و همه اینها اضافه تر می شه که شما بگید به جهنم! من کیک شکلاتی رو می خورم.
درواقع عرصه تبلیغات اینترنتی عرصه آرزو فروشی است! کسی موفق می شود که بهتر بتواند این آرزو ها را به شخص هدیه کند.

معرفی بهترین روش‌های کسب درآمد از سایت

اگر صاحب رسانه ای در اینترنت هستید یا برای شما جالب است تا بدانید از چه طرقی می توانید کسب درآمد کنید، در ادامه با ما همراه باشید:

1.  تبلیغات بنری و کلیکی

 1. ارائه شرایط و اعلام آمادگی برای انجام تبلیغات (روش تمساح): این روش برای یک سایت های بسیار بزرگ است که با پیشنهاد های بسیار چرب قانع می شوند و تقاضا ها برای ارائه تبلیغات بسیار زیاد است
 2. مراجعه به شرکت های واسطه (روش شیر و پلنگ): در این روش شما به سایت های واسطه به عنوان نمایش دهنده تبلیغات مانند کاپریلا مراجعه می کنید. این روش برای وب سایت های کوچک و کم بازدید مناسب است که هیچ تقاضایی برای انها وجود ندارد. شما خودتان باید به دنبال شبکه های واسطه باشید که برایتان انجام بدهند. این شبکه های واسطه به گونه ای عمل می کند که تبلیغ دهنده های بزرگی مانند فرادرس کمپین تبلیغاتی ثبت خود را در آن سایت ها ثبت می کنند و تبلیغات آن ها در سایت شما نمایش داده می شود. شما نیز به عتوان نمایش دهنده تبلیغات ضمن ثبت نام به عنوان نمایش دهنده تبلیغات، کد آن ها را در سایت خود قرار می دهید و با توجه به میزان بازدید و بازخوردی که برای آن ها به وجود می آورید از سایت خود کسب درآمد می کنید. این روش یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت می باشد.

2. رپورتاژ آگهی

 1. روش تمساح: این روش هم مانند روش بالا با اعلام آمادگی شروع می شود که شخصی که نیاز دارد به شما مراجعه کند که صد البته برای سایت های پر بازدید است.
 2. روش پلنگ: شاید برایتان جذاب باشد که بدانید بازار برای این درخواست شما یک راه حل دارد. عموما در اقتصاد زمانی که بازار برای یک تقاضا راه حلی وجود ندارد شکست بازار اتفاق می افتد که مکانیزم بازار خودش را طوری برنامه ریزی می کند که بازار به شکست نخورد. این بار بعد از سال ها انتظار سایت هایی مانند نشریلا ایجاد شده اند که در زمینه Digital PR و انتشار و خرید رپورتاژ آگهی فعالیت می کنند. شما با همکاری با یان سایت ها می توانید در این زمینه فعالیت کنید و متون نگارش شده سایر سایت ها را به عنوان یک پست در وب سایت خود منتشر کرده و کسب درآمد کنید.

3. انتشار پست های بررسی و معرفی

این روش را می  توان بروزترین روش کسب درآمد از سایت در ایران دانست که ابداع آن توسط نشریلا انجام شده است. در این روش سایت درخواست دهنده به شما موضوع مد نظر خودش را عنوان می کند و شما با توجه به مموضوع و کلیدواژه های ارسال آن، درباره آن می نویسید و نظر خود را با توجه به زبان مخاطبین خود بیان می کنید. در صورتی که مایل به کسب درآمد در این خصوص هستید، می توانید به سایت نشریلا به آدرس nashrila.com مراجعه کنید.

4. کسب درآمد از طریق طراحی سایت

لازمه کسب درآمد در زمینه طراحی سایت، یادگیری و آموزش در زمینه طراحی سایت می باشد و ضمن آن شما به اطلاعات وسیعی در ارتباط با برنامه نویسی نیز خواهید آموخت.
لازمه کسب درآمد از طریق برنامه نویسی ابتدا یادگیری آن است که باید تخصص کافی در زمینه FrontEnd و BackEnd داشته باشید
Front به معنای روی کار است که به معنای یاد گیری زبان های توسعه محور تحت کلاینت یا مشتری است مانند: html css Javascript و کتابخانه های آنها مانند jQuery و bootstrap است.
back به معنای آن چیزی است که شما نمی بینید و پشت دید کاربرد قرار دارد و برای کاربر نمایش داده نمی شود مانند زبان های Python PHP ASP .NET Node که باید برای اینکه شما را برنامه نویس بنامند بر این زبان های برنامه نویسی تسلط کامل داشته باشید تا زمانی که بر زبان های BackEnd تسلط نداشته باشید برنامه نویس نیستید!
اگر که شما می خواهید از صفر طراحی سایت را یاد بگیرید منابع آموزشی فرادرس بهتر می تواند شما را کمک کند، فرادرس با در اختیار داشتن سرفصل های مناسب همیشه می تواند بهترین منبع برای مطالعه و یاد گیری باشد.
آموزش وردپرس
آموزش طراحی سایت
آموزش دیجیتال مارکتینگ
مجموعه آموزش های طراحی سایت
مجموعه آموزش های دیجیتال مارکتینگ
این مجموعه آموزش ها به شما کمک می کند که بهتر بتوانید روش استدلال و الگوریتم را یاد بگیرید همیشه یادتان باشد که قدم اول برای حرفه شدن تخصص و دیدن آموزش کافی است


5. ساخت فروشگاه اینترنتی

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از سایت ساخت یک فروشگاه اینترنی در سایت است که شما در آن می توانید کالا یا خدمات خود را به فروش برسانید. برای این کار شما با توجه نحوه کارکرد سایتتان می توانید فروشگاه مد نظر خود را ایجاد کنید؛ به طور مثال اگر شما سایت خود رابر پایه وردپرس ایجاد کرده اید، می توانید با نصب افزونه ووکامرس فروشگاه خود را ایجاد کنید. پیشنهاد ما برای یادگیری در این حیطه، آموزش ووکامرس فراردس می باشد که به ور کامل این موضوع را آموزش داده است.
در این روش خدمات شما حتی می تواند آموزش هایی باشد که شما از تخصص خود ضبط کرده و منتشر می کنید و از طریق تدریس آنلاین کسب درآمد می کنید.

6. افیلیت مارکتینگ

این روش یکی از روش های جدید برای کسب درآمد از سایت ها می باشد. در این روش شما برای یک فروشگاه اینترنتی تبلیغات انجام می دهید و بنا به میزان فروشی که برای آن سایت ایجاد می کنید، از آن کسب درآمد می کنید.

در ایران فرصت های بسیار زیادی برای کسب درآمد وجود دارد فقط شما باید مانند یک غواص فرصت های نو را استخراج کنید تا به موفقیت برسید
موفقیت در بازار اینترنت فرمول خاص و یکسانی ندارد شاید شما با فرمول موفقیت شخص دیگری به شکست بخورید اما با فرمول شکست خورده شخص دیگر به موفقیت برسید شاید رد این زمینه مهم ترین عامل کسب آموزش و تجربه در این زمینه و پیاده سازی بهترین روش ها با توجه به درخواست جامعه باشد. برای یادگیری پیشنهاد ما مراجعه به دنیای آموزش های فرادرس می باشد.
لطفا نظر خود را درباره مطلبی که خوانده‌اید، بنویسید...
نام شریف شما :
آدرس ایمیل:
مطلب :
کپی از مطالب این سایت تنها با ذکر فاتحه رایگان است
مجله تفریحی و سرگرمی ناتیلوس   Natilos.ir © 2022 - 2015
V 7.3