• فناوری
  • سرگرمی


❶دانلود تمامی درس های علوم نهم با کیفیتی عالی PDF 


رمز عبور کامپیوتر یا دکستاپ خود را تغییر دهید نحو تغییر رمز عبور ویندوز
چطور می توانند مشارکت بسیار پایین انتخابات را نبیننند؟
ایجاد یک حساب کاربر
چرا ویندوز دستگاه یا سخت افزار من را پیدا نمی کند؟
آیا هزینه فوتی‌های آلودگی هوا ۷ برابر درآمد نفتی ایران است؟
روش و تجربه های مصاحبه استخدام دافند هوایی خاتم الانبیا + تجربه و روند
پرسش و پاسخ اصحاب پیامبر با امامان درباره معاد و روز رستاخیز
دانلود کاملا رایگان فیلم نگار
موضع تیم مذاکره کننده ایران در وین راهبرد است یا تاکتیک؟
خواص شیمیایی و فیزیکی زنجفیل + خواص دارویی و جدول غذایی
مزایای هاست رایگان چیست ؟ مزایای هاست رایگان را بشناسید
دلیل برای ایندکس نشدن مطالب شما در وبسایت
چرا بجای وحدت بسمت جدایی رفته‌ایم؟
رشد واقعی صادرات غیرنفتی ایران در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟‌
معرفی محبوب ترین بازی مزرعه داری به نام هی دی و بررسی ویژگی های آن
پیستون های اختراع شده و مهندسی پیستون های ماشینی و سر سیلندر
دانلود کل مجموعه کامل فیلم Saw “اره” ( قسمت 1 تا 7)
تاثیر هاست در بهینه سازی سایت در سئو
عکسهایی از انواع سنگهای رسوبی و دگرگونی
احکام وکالت حق وکاله وکیل بودن مقاله کامل
CSS چیست و چه کاربردی دارد
مفاهیم : سی ‌اس ‌اس (CSS) چیست؟
وجود جهشی دیگر در نرخ ارز چقدر محتمل است؟
تفاوت هاست رایگان و هاست پولی در چیست
File History تنظیم یک درایو برای سابقه پرونده
داستان بازی GTA5 فارسی ❶نقد و بررسی کامل بازی GTA5 فارسی
خاصیت شیمیایی و فیزیکی گیاهی گل گاوزبان + جدول غذایی
مدافع ویندوز را روشن یا خاموش کنید نحو فعال سازی Defender
کاربرد پلاستیک و ویژگی ها و میزان تولید سالیانه و کد بازگردانی کاربرد پلاستیک
بهینه سازی متن و محتوا در صفحات سایت
سنگ های آذرین و انواع آذرین ها در صنعت
دانلود رایگان کل مجموعه کامل فیلم Supernatural فوق طبيعي ( قسمت 1 تا 7)
خواص گیاهان دارویی و خواس میوه ها
صفحه نمایش خود را تنظیم کنید نحو تنظیم صفحه نمایش
دانلود رایگان کل مجموعه سریال گلشیفته قسمت 1 تا 12
خواص شگفت انگیز خوردن فندق ، گردو ، بادام و پسته در یک وعده
چگونه یک هکر رمز عبور شما را هک می کند؟
27 منابع غذایی افزایش سریع هموگلوبین خون منابع هموگلوبین چیست؟
بحران کالری چیست
پرتقال ,نارنگی ,لیمو و این همه خاصیت مفید برای این میوه ها را بدانید
صفحه ۱۸ دانستني ها
Page 18 Danestani Ha
ما در دنیایی از مواد زندگی می کنیم که ویژگی های گوناگونی دارند و به حالت های مختلفی مانند جامد، مایع و گاز یافت می شوند. برخی از آنها بلوری و برخی دیگر بی شکل اند. همهٔ این مواد از اتم ساخته شده اند. در واقع اتم ها به روش های گوناگون با هم ترکیب می شوند و یون ها و مولکول ها را ایجاد می کنند. آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که اتم ها چگونه با هم ترکیب می شوند ...


+ ادامه مطلب
آفریدگار دانا و مهربان همهٔ مواد مورد نیاز برای بقای جانداران؛ به ویژه انسان را در کرهٔ زمین به امانت گذاشته است. این امانت برای همهٔ جانداران و نسل های بشر است، اما انسا نها با مصرف بی رویه و غیرمنطقی منابع، سبب برهم خوردن چرخه های طبیعی شده اند؛ به طوری که با اندکی تأمل درم ییابیم شما انسان ها دوستی با زمین را فراموش « : که زمین با زبانِ حال خود این گونه در گوش ما نجوا می کند کرده اید و با روش هایی که در پیش گرفته اید و با کارهایی که انجام م یدهید، زیبایی های طبیعت را از بین اینک شایسته است به روش های زندگی خود با دقت بیندیشیم و به دنبال راه های بهتری برای ...


+ ادامه مطلب
آیا می دانید بیشترین مسافت ثبت شده که تا کنون یک اسب توانسته است در یک ثانیه طی کند حدود 24 متر بوده است؟ بررسی و شناخت حرکت اجسام از هزاران سال پیش مورد توجه بشر بوده است؛ به طوری که حرکت تند و حرکت کند یک جسم برای هر کس واژه ای آشناست. در این فصل خواهیم دید که با تعریف کمیت های: مسافت، جابه جایی، تندی و سرعت و همچنین شتاب می توانیم به بررسی حرکت اجسام بپردازیم.


+ ادامه مطلب
فیزیکدان ها تأثیر برخورد خودروها با یکدیگر را بررسی م یکنند تا امنیت آنها را در جاده افزایش دهند. متخصصانِ تولیدِ کف شهای کوهنوردی، کفش هایی را طراحی و تولید می کنند تا اصطکاک بین کف شها و کوه زیاد باشد.متخصصان خودروهای مسابقه تلاش می کنند تا خودروهایی را با بیشترین شتاب طراحی کنند. مهندسان برای افزایش ایمنی حرکت بالابرها، بیشترین نیرویی را بررسی می کنند که کابل های بالابر می توانند تحمل کنند و…


+ ادامه مطلب
آب جمع شده در پشت سد، فشار زیادی به آن وارد می کند. آیا می دانید چرا هرچه از تاج سد به پایه آن نزدیک می شویم، ضخامت دیواره آن افزایش می یابد؟ با انجام دادن آزمایش کنید صفحهٔ 57 ، درک بهتری برای پاسخ به این پرسش پیدا خواهید کرد.


+ ادامه مطلب
چگونه می توانیم شیئی راکه خیلی سنگین است، حمل یا جاب هجا کنیم؟ به نظر شما ایرانیان دورهٔ باستان، چگونه توانسته اند قطعات سنگین تخت جمشید را روی هم قرار دهند؟ یا امروزه چگونه ماهواره ها را به فضا پرتاب می کنند؟ پاسخ این سؤالات، قطعاً استفاده از ماشی ن است.ماشین ها به ما اجازهٔ انجام کارهای فراتر از انتظار را می دهند.


+ ادامه مطلب
در هنگام عبور از نواحی کوهستانی البرز و زاگرس با پدیده های زمی نشناسی مختلفی مانند چین خوردگی های کوچک و بزرگ، شکستگی ها و… مواجه می شوید. شاید چنین پرسش هایی در ذهنتان ایجاد شود که این رشته کوه ها چگونه به وجود آمده اند؟ قبل از تشکیل آنها سرزمین ایران چه شکلی بوده است ؟ علت پیدایش چین خوردگی ها و شکستگی ها چیست؟ با مطالعهٔ این فصل، پاسخ این پرسش ها را به دست می آورید.


+ ادامه مطلب
در هنگام مسافرت و یا رفتن به طبیعت و کوهنوردی، با کمی دقت در محیط اطراف خود ممکن است با این پرسش ها مواجه شوید که آیا سطح زمین، از ابتدا به همین شکل بوده است یا اینکه در طول زمان دچار تغییرات شده؟ گذشت زمان چگونه باعث ایجاد تغییرات در زمین شده است؟ چگونه می توان از تغییرهای گذشتهٔ زمین مطلع شد؟ برای یافتن پاسخ این پرس شها، در این فصل به چگونگی تغییرات زمین در گذر زمان می پردازیم.


+ ادامه مطلب
پس از غروب آفتاب، وقتی به آسمان نگاه می کنید، زیبایی و نقاط روشن آن باعث می شود که پرسش های زیادی در ذهن شما به وجود آید. این نقاط روشن در آسمان ستاره اند یا سیاره؟ آیا این نقاط تمام آن چیزی است که در آسمان وجود دارد؟ آیا آنها در محل خود ثابت اند یا جابه جا می شوند؟ و... . با توسعهٔ ابزارهای مشاهدهٔ آسمان، اطلاعات و یافته های بشر نسبت به فضای اطراف زمین افزایش یافته است.


+ ادامه مطلب
فرض کنید برای پیداکردن کتابی درباره انواع پرندگانی که در ایران یافت می شوند، به کتابخانه ای رفته اید، اما می بینید کتاب های متفاوت را بدون هیچ نوع گروه بندی در قفسه ها قرار داده اند. در این کتابخانه چگونه کتاب مورد نظر خود را پیدا می کنید؟ روشن است که هرچه کتابخانه بزرگ تر و تنوع کتاب ها بیشتر باشد، پیدا کردن کتاب مورد نظر دشوارتر است.


+ ادامه مطلب
لطفا نظر خود را درباره مطلبی که خوانده‌اید، بنویسید...
نام شریف شما :
آدرس ایمیل:
مطلب :
کپی از مطالب این سایت تنها با ذکر فاتحه رایگان است
مجله تفریحی، سرگرمی و اطلاع رسانی   Natilos.ir © 2022 - 2015
V 7.3