• فناوری
  • سرگرمی


❶دانلود تمامی درس های علوم نهم با کیفیتی عالی PDF 


طراحی سایت دینامیک و استاتیک
خوردن هندوانه باعث درد مفاصل و ضعف جنسی می‌شود
خواص برگ کرفس و یک لیوان آب کرفس چیست
دانلود فیلم The 6:66 PM 2017 ساعت 6:66 عصر
آناتومی مغز + عکس تمام رنگی و شفاف
روش و تجربه های مصاحبه استخدام دانشگاه افسری + تجربه و روند
ترفندهایی در ویندوز که هرگز از آنها نشنیده اید!
کاربرد فيزيك در پيشبرد فناوري امروز
دانلود مجموعه کامل سخنرانی های شهید شیخ احمد کافی
دانستنی های جالب در مورد بدن انسان
آشنایی با خواص دارویی درمانی و مضرات سیب زمینی
خاصیت شیمیایی و فیزیکی گیاهی گل گاوزبان + جدول غذایی
چگونگي اندازه گيري زمان از پیدایش تا امروز
آشنایی کامل با خواص و مضرات «کیوی»
دانلود فیلم The Lodgers 2017 با لینک مستقیم
تخم شربت لاغر می کند، خواص دارویی تخم شربت
تاثیر هاست در بهینه سازی سایت در سئو
مواضع گروه‌های مختلف اصلاح‌طلب درباره انتخابات ریاست جمهوری
آموزش هك كردن سايت مثل آب خوردن
پرتقال، فواید خاص و بی نظیر پرتقال، خواص دارویی
دانلود رایگان فیلم ساعت 5 عصر
علایم بیماری چربی کبد و راههای درمان
احکام وکالت حق وکاله وکیل بودن مقاله کامل
آموزش چگونه گناه نکنیم سخنرانی صوتی کامل
آشنایی با ویندوز و کامپیوتر
خواص شگفت انگیز پرتقال را بدانید و شگفت زده شوید
روابط تستوسترون و سوسپانسیون چیست، تستوسترون سوسپانسیون
آیا می دانید پروکسی چیست؟
انیمیشن GIF موتور های درون سوز
دستورالعمل تهیه سوسپانسیون و کاربرد و خواص آن ها
آموزش اصلاح خطاهای سایت در وبمستر تولز
جـــــــــــــــــــــــنیان
خواص دارویی و غذایی کیوی و مضرات کیوی بر بدن
دلایل سقوط رتبه و رنکینگ وب سایت
بیوگرافی پانته آ بهرام و همسرش + علت طلاق با عکس
آموزش کامل رفع مشکل جدا نویسی در برنامه فتوشاپ PhotoShop CC2020
مشخصات نارنگی | خواص کامل فیزیکی و شیمیایی نارنگی
فرق بین هاست ویندوز و هاست لینوکس در چیست?
دانلود مجموعه کامل سریال امام رضا (ع) با کیفیت بالا و پایین
حذف، تغییر یا تعمیر یک برنامه (چگونه برنامه را حذف کنیم)
صفحه ۱۸ دانستني ها
Page 18 Danestani Ha
ما در دنیایی از مواد زندگی می کنیم که ویژگی های گوناگونی دارند و به حالت های مختلفی مانند جامد، مایع و گاز یافت می شوند. برخی از آنها بلوری و برخی دیگر بی شکل اند. همهٔ این مواد از اتم ساخته شده اند. در واقع اتم ها به روش های گوناگون با هم ترکیب می شوند و یون ها و مولکول ها را ایجاد می کنند. آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که اتم ها چگونه با هم ترکیب می شوند ...


+ ادامه مطلب
آفریدگار دانا و مهربان همهٔ مواد مورد نیاز برای بقای جانداران؛ به ویژه انسان را در کرهٔ زمین به امانت گذاشته است. این امانت برای همهٔ جانداران و نسل های بشر است، اما انسا نها با مصرف بی رویه و غیرمنطقی منابع، سبب برهم خوردن چرخه های طبیعی شده اند؛ به طوری که با اندکی تأمل درم ییابیم شما انسان ها دوستی با زمین را فراموش « : که زمین با زبانِ حال خود این گونه در گوش ما نجوا می کند کرده اید و با روش هایی که در پیش گرفته اید و با کارهایی که انجام م یدهید، زیبایی های طبیعت را از بین اینک شایسته است به روش های زندگی خود با دقت بیندیشیم و به دنبال راه های بهتری برای ...


+ ادامه مطلب
آیا می دانید بیشترین مسافت ثبت شده که تا کنون یک اسب توانسته است در یک ثانیه طی کند حدود 24 متر بوده است؟ بررسی و شناخت حرکت اجسام از هزاران سال پیش مورد توجه بشر بوده است؛ به طوری که حرکت تند و حرکت کند یک جسم برای هر کس واژه ای آشناست. در این فصل خواهیم دید که با تعریف کمیت های: مسافت، جابه جایی، تندی و سرعت و همچنین شتاب می توانیم به بررسی حرکت اجسام بپردازیم.


+ ادامه مطلب
فیزیکدان ها تأثیر برخورد خودروها با یکدیگر را بررسی م یکنند تا امنیت آنها را در جاده افزایش دهند. متخصصانِ تولیدِ کف شهای کوهنوردی، کفش هایی را طراحی و تولید می کنند تا اصطکاک بین کف شها و کوه زیاد باشد.متخصصان خودروهای مسابقه تلاش می کنند تا خودروهایی را با بیشترین شتاب طراحی کنند. مهندسان برای افزایش ایمنی حرکت بالابرها، بیشترین نیرویی را بررسی می کنند که کابل های بالابر می توانند تحمل کنند و…


+ ادامه مطلب
آب جمع شده در پشت سد، فشار زیادی به آن وارد می کند. آیا می دانید چرا هرچه از تاج سد به پایه آن نزدیک می شویم، ضخامت دیواره آن افزایش می یابد؟ با انجام دادن آزمایش کنید صفحهٔ 57 ، درک بهتری برای پاسخ به این پرسش پیدا خواهید کرد.


+ ادامه مطلب
چگونه می توانیم شیئی راکه خیلی سنگین است، حمل یا جاب هجا کنیم؟ به نظر شما ایرانیان دورهٔ باستان، چگونه توانسته اند قطعات سنگین تخت جمشید را روی هم قرار دهند؟ یا امروزه چگونه ماهواره ها را به فضا پرتاب می کنند؟ پاسخ این سؤالات، قطعاً استفاده از ماشی ن است.ماشین ها به ما اجازهٔ انجام کارهای فراتر از انتظار را می دهند.


+ ادامه مطلب
در هنگام عبور از نواحی کوهستانی البرز و زاگرس با پدیده های زمی نشناسی مختلفی مانند چین خوردگی های کوچک و بزرگ، شکستگی ها و… مواجه می شوید. شاید چنین پرسش هایی در ذهنتان ایجاد شود که این رشته کوه ها چگونه به وجود آمده اند؟ قبل از تشکیل آنها سرزمین ایران چه شکلی بوده است ؟ علت پیدایش چین خوردگی ها و شکستگی ها چیست؟ با مطالعهٔ این فصل، پاسخ این پرسش ها را به دست می آورید.


+ ادامه مطلب
در هنگام مسافرت و یا رفتن به طبیعت و کوهنوردی، با کمی دقت در محیط اطراف خود ممکن است با این پرسش ها مواجه شوید که آیا سطح زمین، از ابتدا به همین شکل بوده است یا اینکه در طول زمان دچار تغییرات شده؟ گذشت زمان چگونه باعث ایجاد تغییرات در زمین شده است؟ چگونه می توان از تغییرهای گذشتهٔ زمین مطلع شد؟ برای یافتن پاسخ این پرس شها، در این فصل به چگونگی تغییرات زمین در گذر زمان می پردازیم.


+ ادامه مطلب
پس از غروب آفتاب، وقتی به آسمان نگاه می کنید، زیبایی و نقاط روشن آن باعث می شود که پرسش های زیادی در ذهن شما به وجود آید. این نقاط روشن در آسمان ستاره اند یا سیاره؟ آیا این نقاط تمام آن چیزی است که در آسمان وجود دارد؟ آیا آنها در محل خود ثابت اند یا جابه جا می شوند؟ و... . با توسعهٔ ابزارهای مشاهدهٔ آسمان، اطلاعات و یافته های بشر نسبت به فضای اطراف زمین افزایش یافته است.


+ ادامه مطلب
فرض کنید برای پیداکردن کتابی درباره انواع پرندگانی که در ایران یافت می شوند، به کتابخانه ای رفته اید، اما می بینید کتاب های متفاوت را بدون هیچ نوع گروه بندی در قفسه ها قرار داده اند. در این کتابخانه چگونه کتاب مورد نظر خود را پیدا می کنید؟ روشن است که هرچه کتابخانه بزرگ تر و تنوع کتاب ها بیشتر باشد، پیدا کردن کتاب مورد نظر دشوارتر است.


+ ادامه مطلب
لطفا نظر خود را درباره مطلبی که خوانده‌اید، بنویسید...
نام شریف شما :
آدرس ایمیل:
مطلب :
کپی از مطالب این سایت تنها با ذکر فاتحه رایگان است
کدنویس و بهینه ساز سایت: سيادت   Natilos.ir © 2021 - 2015
V 6.4